راهنمای ثبت نام در سایت

ثبت نام در سایت کاملا رایگان و فقط جهت استفاده بهتر و بهینه از مطالب سایت مورد نیاز است . برای ثبت نام در سایت فقط کافیست یک ایمیل معتبر داشته باشید برای ثبت نام روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در صورتی که برای ثبت نام در سایت مشکل دارید و یا ایمیل معتبر ندارد میتوانید جهت سهولت کار به آی دی تلگرام    https://telegram.me/Unknown_male  یک پیام حاوی یک یوزر و یک پسورد دلخواه ارسال کنید تا پس از ایجاد حساب کاربری ، نتیجه به شما اطلاع داده شود.

نمونه پیام ارسال به تلگرام :

ali

۲۲۲۲۲۲۲۲

 

لطفا فقط یک یوزر نیم و پسورد را به  آیدی تلگرام ارسال کنید

تایید حساب کاربری از طریق تلگرام ممکن است از یک دقیقه تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

بعد از دریافت تایید حساب کاربری کافیست به صفحه اول سایت وارد شوید و از قسمت ورود ،  یوزر و پسورد را به ترتیب وارد کنید. (ورود به سایت در تلفنهای همراه در قسمت های پایینتر صفحه اصلی سایت قرار دارد و در لپ تاپ ها و رایانه های شخصی در ستون سمت چپ سایت قرار دارد.)

لازم به ذکر است بعد از ورود به سایت نوار سیاه رنگی به بالای سایت اضافه میشود در صورتی که این نوار را مشاهده نمیکنید میبایست از طریق کلیک روی لینک ورود زیر به سایت وارد شوید و به قسمت شناسه رفته و یکبار از پایین صفحه گزینه بروز رسانی شناسنامه را بزنید ، در صورت تمایل میتوانید از همین قسمت با زدن گزینه ساختن رمز و نوشتن یک رمز دلخواه در کادر مربوطه ، رمز خود را تغییر دهید. همچنین در قسمت نام و نام خانوادگی میتوانید نام دلخواه خود را نوشته و سپس در قسمت “نمایش عمومی نام” نامی را که میخواهید در هنگام نوشتن نظر یا سوال در سایت به عنوان نام شما نمایش داده شود را انتخاب کنید.

ثبت نام در سایت    ورود به سایت

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
امکان ثبت بیش از 5 دیدگاه در هر ۲۴ ساعت در قسمت پرسش و پاسخ وجود ندارد. این تصمیم به منظور ارسال پیامهای مفید و قابل ذکر توسط کاربران صورت گرفته است