پرسش و پاسخ

1282810036_ee
این بخش جهت ارتباط هر چه بهتر با سایت و ، سؤالات ، درخواستها ، پیشنهادات ، انتقادات و همچنین بحث و بررسی های هواشناسی  راه اندازی شده ، و امید می رود با همکاری دوستان  از ارسال سوال در قسمت نظرات در مطالب سایت  و سردرگمی در سایت جهت دریافت پاسخ جلوگیری شود ، دوستان میتوانند پس از تایید اولین ارسال خود توسط مدیران سایت ،  با دیگر دوستان ، همشهریان و کارشناسان به بحث و گفتگو بپردازند.

 

قوانین ارسال سوال یا مطلب :

۱- از این پس در قسمت پرسش و پاسخ هر فرد فقط میتوانید روزانه حداکثر ۳ ارسال داشته باشد بیش از سه ارسال در روز توسط یک نفر فقط در قسمت گزارشات و دیدبانی امکان پذیر است. لازم به ذکر است بیش از سه ارسال در روز توسط ربات سایت مستقیما پاک خواهد شد.

۲- دوستان پس از ارسال نظر به مدت ۱۰ دقیقه زمان دارند تا در صورت وجود هر گونه اشتباه در متن ارسالی خود آن را ویرایش کنند.

۳- برای ارسال تصویر کافیست وارد سایت http://picofile.com/ شده و تصویر خود را از گوشی یا پی سی انتخاب کرده و پس از بارگزاری تصویر ، لینک دریافتی  از تصویر مربوطه را در هر کجا از نوشته ی خود (در قسمت دیدگاهها) که مایلید کپی کنید. پس از زدن گزینه ارسال دیدگاه ، به جای لینک ارسالی تصویر مربوطه نمایش داده میشود.

۴-تصاویر ارسالی در سایت مستقیما بارگذاری نخواهد شد تا از مصرف پهنای باند اینترنت کاربران سایت به صورت بهینه استفاده شود و از هزینه های اضافی برای اینترنت کاربران جلوگیری شود. از این پس فقط در صورت کلیک روی علامت ذره بین ، تصویر بارگذاری میشود.

۵- بحث های خارح از هواشناسی و محیط زیست ، در این قسمت بدون اطلاع قبلی پاک خواهند شد.

۶- جهت لایک کردن مطالب سایر دوستان میبایست ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

‫۱۰,۵۱۷ دیدگاه ها

 1. استانها فارس
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱:۳۵

  زلزله بالاده را لرزاند

  شیراز – زلزله ای با قدرت ٣.٧ ریشتر بالاده در استان فارس را لرزاند.

  مدیر کل مقابله با بحران استانداری فارس در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: زلزله مذکور مقارن ساعت ١ و ١۶ دقیقه شنبه رخ داد.

  رحیم آزادی بیان کرد: زلزله در عمق هشت کیلومتری زمین و در فاصله ٢۵ کیلومتری بالاده رخ داد.

  وی افزود: گزارشی از خسارات زلزله هنوز اعلام نشده است.

  کد خبر ۵۱۸۵۱۹۷ ….. دوستان دیشب زلزله اومده اطراف شیراز هم حس شده حتی بعضی مناطق شیراز

 2. 🌧آمار فاجعه بار سال آبی ۹۹_۰۰ تا کنون در مراکزی که ایستگاه بین المللی دارند!!!!(میزان بارش های کشور از اول مهر تا کنون)
  جلوی شهرهایی که با علامت ❌ نشان داده شده است با تنش آبی فوق شدیدی همراه اند!

  ۱_رشت ۹۰۰ میلیمتر
  ۲_یاسوج ۵۴۶.۴ میلیمتر
  ۳_ایلام ۳۶۸.۳ میلیمتر❌
  ۴_خرم آباد ۳۱۹.۹ میلیمتر❌
  ۵_کرمانشاه ۲۸۹.۴ میلیمتر❌
  ۶_سنندج ۲۳۰.۷ میلیمتر
  ۷_بوشهر ۲۲۷.۲ میلیمتر
  ۸_همدان ۲۱۸.۶ میلیمتر
  ۹_گرگان ۲۱۴.۲ میلیمتر ❌❌
  ۱۰_قزوین ۲۰۹.۴ میلیمتر
  ۱۱_تبریز ۱۹۹.۵ میلیمتر
  ۱۲_ارومیه ۱۹۷.۴ میلیمتر❌
  ۱۳_ اردبیل ۱۹۷.۱ میلیمتر
  ۱۴_تهران ۱۸۱.۶ میلیمتر ❌❌
  ۱۵_شیراز ۱۸۱.۴ میلیمتر ❌❌
  ۱۶_اهواز ۱۷۱.۲ میلیمتر❌
  ۱۷_شهرکرد ۱۶۶.۳ میلیمتر❌
  ۱۸_زنجان ۱۶۴.۷ ❌❌
  ۱۹_اراک ۱۴۸.۷ میلیمتر❌❌❌(خشکسالی بسیار شدید)
  ۲۰_ بجنورد ۸۰.۵ میلیمتر ❌❌❌(خشکسالی بسیار شدید)
  ۲۱_اصفهان ۷۹.۱ میلیمتر ❌❌
  ۲۲_ مشهد ۷۲.۷ میلیمتر❌❌❌(خشکسالی بسیار شدید)
  ۲۳_سمنان ۶۰.۹ میلیمتر❌❌
  ۲۴_ کرمان ۵۸.۶ میلیمتر❌
  ۲۵_ یزد ۳۵.۴ میلیمتر❌
  ۲۶_ بیرجند ۳۳.۹ میلیمتر❌❌❌(خشکسالی بسیار شدید)
  ۲۷_ زاهدان ۲۰.۲ میلیمتر ❌❌❌(خشکسالی بسیار شدید)
  ۲۸_ بندرعباس ۱.۳ میلیمتر❌❌❌(خشکسالی حاد)

  🔥یک شهر در کشور (بندر عباس) دارای حاد وضعیت خشکسالی است!!! احتمالا در این شهر طی تابستان با کم آبی شدیدی مواجه شویم.

  1. نیروگاه بوشهر اگر آب شیرینش کنش ساخته میشد سالی ۱۳۲ میلیون متر مکعب آب شیرین تولید می کرد برای آب شرب کل استان هرمزگان و بوشهر کافی بود!!!
   متاسفانه بی خیال این آب شیرین کن های هسته ای شدن امارات ۴ نیروگاه هسته ا ی آب شیرین کن دار داره می سازه….

 3. سلام آرام خانم
  دوستان گفتند که یکشنبه شیراز بارون نداره ولی شما با قاطعیت گفتید که بارون هست.
  الان چی شد؟
  بر اساس کدوم تحلیل از اول دی ماه اعلام می کنید که بارون هست و هیچ وقت هم نبارید؟

  1. سلام من بر اساس نقشه های اون موقع و پیش بینی سازمان هواشناسی کشوری گفتم اعلام کردم که امروز یکشنبه بارندگی هست برای شیراز که احتمال داره عصر بباره دیگه هم مثل طلبکارها با من حرف نزن مگه من پیشگو هستم من فقط پیش بینی بر اساس نقشه ها و تحلیل ها گفتم من هیچ دعوا یا خصومتی با هیچ کدومتون ندارم
   لطفاً دیگه کامنت برای من نزارید یا سوال بپرسید یا حق

 4. محسن شیرازگفت:
  چهارشنبه-۱۴۰۰-۰۱-۱۸ در ۲۱:۲۰
  سلام دوستان
  عده ای از دوستان پیش بینی را با پیش گویی اشتباه گرفتن ،کسانی که در گروه هستند و در سایتها حرف از بارندگی میزنند اکثرا براساس نقشه های هواشناسی های دنیا هست.متاسفانه یه عده فقط یادگرفتن طلبکار باشند دوستان هواشناسی علم احتمال هست یعنی ممکنه یک درصد تحقق پیدا نکنه یا از چندین پارامترهای موثر بر بارندگی فقط یکی مثلا (فشار)مطلوب نباشه و بارندگی رخ نده.
  حتی در این سالها هواشناسان تجربی که معمولا با دقت بیشتری با توجه به وزش باد درجهت های مختلف در تابستان بارندگی در چند ماه آینده و زمستان را پیش بینی می کردند هم دیگه درست در نمیاد چون خیلی از عوامل طبیعی موثر بر بارش تغییر کرده اند.

  پس اگه کسی از پیش بینی آرام خانم ،من یا دیگری خوشش نمیاد میتونه نگاه نکنه،مگه شوخی بازی که کشاورز یا دامدار با توجه به پیش بینی دو سه ماهه یا ….یک سایت کاشت یا داشت کنه.
  پس خواهش داریم به نقشه ها به عنوان پیش بینی که ۹۹ درصد احتمال داره محقق نشه نگاه کنید و روش حساب نکنید چونکه تازگی ها پیش بینی دو و سه روز ه هم درست در نمیاد.

  موفق باشید

 5. اینجوری هم نیست
  وقتی استاد خودش پیش بینی می کرد اکثرا محقق می شد و توی همین سایت آقای غ یا امین وقتی پیش بینی می کردن اکثرا درست بود
  شما وقتی اطمینان نداری برای چی الکی امید میدهی و با قاطعیت اعلام می کنی که پیش بینی من درست هست و به بقیه حمله می کنی
  دیگه از این نقشه های الکی اینستا هم بدون اینکه تحلیل بکنی اینجا نذار

  1. پیش بینی من نکردم من دیدم سازمان هواشناسی کشوری تو سایت اینو گذاشته بود منم گذاشتم تو این سایت و هیچ نقشه ای هم اینجا نذاشتم فقط ادرس پیج گذاشتم شما میتونی نگاه نکنی . من به احترام استاد و دوستان چیزی به شما نمی‌گم و کاری هم بهتون ندارم اگه یه بار دیگه پیام گذاشتی خودت میدونی چکار میکنم پس دست از سر من بردار

 6. سلام .
  قبلاً هم خدمتتان عرض کرده ام ؛ چند سالی آمریکا ( کالیفرنیا) بودم . در آنجا آب و هوا متغیر است ؛ لیکن مردم به خاطر اینکه در هنگام مسافرت و یا جابجایی کاری با مشکل برخورد نکنند به سایت هواشناسی منطقه مراجعه میکنند . احتمال خطا یا ندارن یا در حد یک درصد . اما دوست عزیزمان میفرمایند به علل مختلف ۹۹ درصد احتمال خطا است . عقل سلیم نمی پذیرد برای چنین مواردی وقت صرف کرد .
  شاد باشید .

 7. بارش باران در ۲۷ استان کشور تا آخر هفته
  سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران، تگرگ و رعدوبرق در ۲۷ استان از امروز تا آخر هفته، نسبت به وقوع سیلاب‌های ناگهانی در برخی استان‌ها هشدار داد.
  کد خبر: ۲۴۵۲۸۱۰:۰۰ – ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  بارش باران

  به گزارش گروه اقتصادی یکتا پرس، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، شمال بوشهر، اصفهان، یزد، قم، مرکزی و شمال کرمان رگبار باران، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.

  در این روز شدت بارش‌ها مربوط به استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی، سواحل غربی دریای خزر و دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی است و احتمال ریزش تگرگ در این مناطق دور از انتظار نیست.

  بر اساس اعلام سازمان هواشناسی این وضعیت فردا در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان، فارس، اصفهان، گلستان، همدان، مرکزی، بوشهر، شمالی آذربایجان شرقی و شمال اردبیل پیش بینی می‌شود.

  سه شنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، شمال شرق، شرق، بخش‌هایی از مرکز، ارتفاعات جنوب شرق و ارتفاعات البرز شرقی و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و چهارشنبه در شمال شرق، شرق، بخش‌هایی از جنوب و ارتفاعات جنوب شرق و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارندگی پیش بینی شده است.

  بارش پنجشنبه در نوار شرقی کشور ادامه خواهد داشت و در سایر مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود.

  سازمان هواشناسی همچنین طی اطلاعیه‌ای به شرح زیر از تشدید فعالیت سامانه بارشی خبر داد؛

  توصیف سامانه: تشدید فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری های همرفتی

  زمان شروع: صبح یک‌شنبه ۱۰۰/۰۱/۲۲

  زمان پایان: صبح دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

  نوع مخاطره: رگبار باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد رخداد تگرگ، وزش باد شدید موقتی

  منطقه اثر: جنوب لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال و شرق خوزستان، آذربایجان شرقی، شمال و غرب آذربایجان غربی و شمال کهگیلویه و بویراحمد

  اثر مخاطره: جاری شدن آب در مسیل‌ها، آب گرفتگی معابر، بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها، برخورد صاعقه، آسیب به سازه های موقت، لغزندگی جاده‌ها

  توصیه: پرهیز از سفرهای غیر ضروری برون شهری، بویژه در مناطق کوهستانی، بازگشایی آبراه‌ها، انجام اقدامات مدیریتی رودخانه و سیلاب، آمادگی دستگاه‌های اجرایی خدمت رسان مانند شهرداریها و غیره و عدم صعود به ارتفاعات و جابجایی عشایر کوچ رو و چرای دام در مسیل‌ ها

  منبع: خبرگزاری تسنیم دو سالن خوب نگاه کنید منابع خودم در نیاوردم

 8. تا سال گذشته این سایت یکی از بهترین سایت ها در حوزه پیش بینی هواشناسی بود
  متاسفانه یه سری نقشه های بیهوده و شبیه نقاشی بچه اینجا می گذارند و بعد هم یکی میاد می نویسه۹۹ درصد نقشه ها اشتباه هست
  یعنی اینجا به جای هواشناسی شده محل جک و مسخره بازی
  متشکرم جناب محمدرضا
  نظرات خوب و کارشناسی شده ای داری

 9. بنظر میاد طی یک هفته آینده برای استان فارس بارندگی داشته باشیم
  بخصوص از مرکز استان به سمت شمال
  منتهی چون تغییرات در این موقع از سال زیاد هست احتمال تغییر نقشه ها وجود داره
  البته بهتر هست دوستانی که تفسیر نقشه ها رو خوب انجام می دهند هم نظر بدهند

 10. چنین خشکسالی وحشتناکی در زمستان و بهار رو در ۳۰ سال گذشته به یاد ندارم!….در خیلی استان ها کلآ فقط از اول زمستون چند نم نم زده و چند رگبار مختصر چند دقیقه ای…حتی روسیه اعلام کرده جنوب اون دچار خشکسالی شدید شده!

  کم بارش‌ترین زمستان در ۵۰ سال اخیر در استان کرمان:
  به گزارش روابط عمومی هواشناسی کرمان، مدیر کل هواشناسی استان گفت: میانگین بارش سال زراعی جاری ۱۴۰۰-۹۹ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ به میزان ۳۵/۳ میلیمتر به ثبت رسیده است که این میزان در مدت مشابه سال گذشته و بلند مدت به ترتیب ۱۴۵ و ۱۱۳ میلیمتر است.
  تورج جدیدی افزود: استان کرمان نسبت به دوره مشابه سال قبل ۷۶ درصد کاهش و نسبت به آمار بلند مدت مشابه به میزان ۶۹ درصد کاهش در بارندگی را دارد.
  وی با اشاره به آمار بارش ثبت شده در ایستگاه‌های هواشناسی استان گفت: در بین ایستگاه‌های استان بیشترین بارش طی این مدت در شهرستان کوهبنان به میزان ۸۸ میلیمتر و کمترین مقدار آن شهرستان ریگان به میزان ۴/۵ میلیمتر به ثبت رسیده است(از: http://irimo.ir).

 11. با سلام.قبلا خدمت دوستان عرض کردم که دریای سرخ از اواخر فروردین شروع به رطوبت رسانی میکنه.که انشالله برای دوسه روز اینده قسمتهای از کشور
  از این سبستم پبش رو (کرمان.بوشهر .خوزستان.یاسوج..ووو) بارش دارن.فارس هم غرب وشمال ومرکز وبرای جنوب فارس بارش کم یا .بیشتر بصورت ابرناکی هست.ات
  انتظار بارشهای زیاد نداشته باشید در حد بهاری ورگباری ودر برخی قسمتها بشکل زمستانه ببشتر غرب وشمال غرب فارس مد نظر هست..انتظار داریم تا ۱۰ الی ۱۵ میل در برخی نقاط بارش داشته باشیم

  1. سلام امین آقا خوبین
   تو یه مجله خواندم ک امکانش هست سال اینده هم ب احتمال زیادشاید سال جدیدم بارندگی نداشته باشیم
   بنظر شما امکانش هست درست باشه

 12. با سلام خدمت دوسنان
  .دوست عزیر حسین آقا بارش شما انشالله برای سه شنبه عصر شروع میشه.بیضا نا حدودی بهتر ار شیراز هست…در خصوص سووال شما اقا صابر،اقای اسماعیلی استاد بزرگوار همیشه بارشها برای سال زراعی آینده با توجه به نرم افزار های خودشون که دسترسی داشتند .از اواخر شهریور یا مهرماه پیش بینی میکردند.منظور اینکه باید صبر داشته باشید تا چند ماه اینده …

 13. سلام .
  دو روز است که سایت هواشناسی کازرون برای مناطق غرب فارس از جمله بیضا ؛ سپیدان و کودیان برای سه شنبه بارانی نمایش میداد . امروز صبح تبدیل شد به تمام ابری ؛ الان شد نیمه ابری .دوستان شک نکنید که این سایت فقط برای جذب فالوور است . چون از این طریق با توجه به تبلیغاتی که در صفحه های سایت است محل درآمد زایی است . بنده به چندین سایت هواشناسی مراجعه کردم ؛ برای سه شنبه هیچ خبری از باران ثبت نشده ولی اینجا شل کن ؛ سفت کن راه انداخته چرا ؟ چون وقتی مثلاً منطقه ما ( کودیان) میزند بارانی بنده روزانه چندین بار کنترل میکنم ولی اگر خبری از باران نباشد مسلما هیچ کس به سایت مراجعه نمیکند . پس شک نکنید بجز فریب و کلک چیز دیگری نیست . الان گرداننده اصلی سایت خانم آرام می‌باشد که دقیقا به نوعی از آقای اسماعیلی تحویل گرفت . خودش که آفتابی نمیشود . کارها به این خانم سپرده است . البته من قصد بی احترامی ندارم و ۶۰ سال از عمر من میگذرد . تجربه کمی ندارم .این روزها همه دنبال کسب درآمد هستند . ولی به این شکل خلاف اخلاق است . من سوالی دارم . آرام خانم کشاورز و یا باغدار هستند که این همه وقت می‌گذارند . هر چه قدر هم که علاقه به هواشناسی داشته باشند بلاخره یه حد و اندازه ای دارد . اگر من باغدار یا اون عزیز کشاورز به اینجا مراجعه می‌کنیم دغدغه باران داریم . چون هزینه کرده ایم و باران نبارد ضرر و زبان میکنیم ولی ایشون چه دلواپسی دارند که باران ببارد یا نبارد . الان هم می آید و من را حواله میدهد به خدا و پیغمبر . عزیزان بهترین کار این است که همگی دیگر به این سایت مراجعه نکنیم . خدایش چقدر از اول آبان تا کنون حرف مفت و وعده و وعید الکی توسط ایشون به خورد ما داده . اگر شد که به به و چه چه برای ایشون . اگر نشد حرف خدا و قرآن می آید وسط . به هر حال عقل سلیم نمی پذیرد . شما هم که جای فرزندان من هستید همگی تحصیل کرده و صاحب فکر . عزیزانم شما که برایتان مقدور است گروهی تشکیل بدهید و بنده هم در کنار خود داشته باشید .
  شاد و سربلند باشید .

 14. سلام
  واقعیت این هست که احتمالا فردا بعدازظهر مقداری بارش باران داشته باشیم
  جالبه که فورکا فردا برای منطقه کوار پیش بینی کرده که حدود ۳ میل بارون داره و شیراز رو صاف پیش بینی کرده
  احتمالا فردا عصر یه بارش ۲ تا ۳ میلیمتری برای مرکز فارس داشته باشیم

 15. انشاللله برای فردا بارش هست .خدمت همه ی دوستان عرض شد بارش بهاری کسی انتظار بارش زیاد نداشته باشه …این برای بعضی دوستان کشاورز مثل خود من هست..که به فرض امروز و فردا یونجه برش نکنند تا همین بارون اندک رو یونجه بزنه وباعث سیاه شدن و خراب شدن بشه…اقا محمد رضا سایت هواشناسی هم باید باشه تا دیگران من و شما استفاده کنیم …من خودم از زمستون گفتم بارش ندارین وحتی هر وقت بوده گفتم به فرض از n میل متر فراتر نداره….همجور حرفم به من زدن سقت سیاهه .امید نداری..من حرف حقیقت زدم به هرحال بارش بهاری کودیان شیراز .ومرکز وبیشتر شمال غرب فارس دارند

 16. هشدار هواشناسی-سطح زرد شماره ۹ دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
  توصیف سامانه: ادامه فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی
  زمان شروع: بعدازظهر سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
  زمان پایان: بعدازظهر پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
  نوع مخاطره:
  رگبارو رعدوبرق، وقوع تگرگ در مناطق مستعد و وزش بادشدید موقتی
  منطقه اثر:
  سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ : بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان، ارتفاعات خوزستان، لرستان، خراسان رضوی، شمال زنجان و آذربایجان شرقی،
  چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ : کرمان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی،
  پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ : نیمه شرقی خراسان رضوی
  اثر مخاطره: لغزندگی جاده،احتمال جاری شدن آب در مسیل های خشک، احتمال آسیب به محصولات کشاورزی، احتمال برخورد صاعقه
  توصیه: پرهیزاز توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها، احتیاط در فعالیت های کوهنوردی، احتیاط در جابجایی عشایر کوچ رو و چرای دام در مناطق مرتفع و مسیل‌ها

 17. کد خبر: ۳۰۷۳۸۰۲تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ – ۱۶:۲۳
  فارس » اجتماعی
  هشدار در خصوص بارش های رگباری و وزش باد شدید در فارس
  مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص فعالیت سامانه بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.

  هشدار مدیریت بحران فارس در خصوص بارش های رگباری و وزش باد شدیدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رحیم آزادی گفت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی فارس، فعالیت سامانه بارش های رگباری و وزش باد شدید موجب ایجاد سطح زرد در استان خواهد شد.

  وی ادامه داد: این سامانه روز سه شنبه ۲۴ در تمام نقاط استان به ویژه در مناطق جنوب غربی و مرکزی فارس فعال است و تا پایان روز سه شنبه ادامه دارد.

  وی اعلام کرد: با فعالیت این سامانه رگبار و رعد و برق موقت بهاری همراه با وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: احتمال آبگرفتگی معابر، کاهش دید، احتمال بروز خسارت به تاسیسات سبک، آسیب به سازه‌های موقت، گلخانه‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی پیش‌بینی می‌شود.

  آزادی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در فارس به احتمال بروز خسارت به تاسیسات سبک، آسیب به سازه‌های موقت و گلخانه‌ها اشاره و بر لزوم استحکام‌بخشی این سازه‌ها تاکید کرد.

 18. سلام گلستان داره بارون می‌باره بارون زمستونه و یه دفعه شدید میشه عکس گرفتم نمی‌دونم چرا ارسال نمیشه 😔😞

 19. سلام
  امروز طرف کوار بارون خوبی زد

  آرام خانم فک نمی کنم گلستان حتی یک میلیمتر هم باریده باشه چه برسه به زمستانه و شدید
  آخه زیر شکم ماشین ها هنوز خشکه که😄😄
  ان شاالله که همه جا خوب بباره

  1. سلام اقا رضا جدی گفتم واقعا بارون خوبی بارید تا ۵:۳۰ خدارو شکر بعد از فیلمی که گرفتم بازم بارون خوبی داشتیم هنوز داشت میبارید و دوباره الان بارون شروع شده و داره میباره

  2. به خاطر این که ماشین پارک شده بود زمانی که بارون می‌بارید بعد که ماشینه رفت زیر ماشین خیس نشده میزان بارش ها که اومد می‌فرستم حتما ….

 20. سلام رفقا
  بارش کوار
  ایستگاه جهاد۵ میلیمتر .کل بارش سال زراعی اخیر ۱۴۶ میلیمتر
  اکبرآباد ۹میلیمتر .کل بارش سال زراعی اخیر ۱۴۸ میلیمتر

 21. سلام دوستان گلستان از ۱۳:۵۰ تا ساعت ۱۴:۳۰ رگبار و رعدوبرق داشتیم که شدید بود که عکسش هم الان می‌فرستم و تا الان هنوز داره رعدوبرق میزنه رگبار خیلی شدید و تگرگ دوباره شروع شده و فیلم هم میفرستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بر روی شکلکها کلیک کنید تا در متن قرار بگیرند

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
دکمه بازگشت به بالا